Dogs free та dogs friendly зони

Просмотров: 429Комментарии: 0
Концепти

Всі території міст та населених пунктів мають бути поделені на dogs free та dogs friendly зони та відповідним чином позначені.

Поява у dogs free зоні з собакою є адміністративним порушенням та каратиметься штрафом, окрім випадку з собакою-поводирем у людей з втраченим зором.

У багатоквартирних dogs free будинках заборонено розведення собак і будь-який власник квартири у такому будинку підписуватиме згоду на відмову від розведення собак на весь час проживання в ньому. Якщо людина бажає мати собаку, вона має оселитися у багатоквартирному будинку категорії dogs friendly, без виключень.

Dogs friendly and dogs free zones

Якщо людина мешкає у приватному будинку, то для утримання собаки вона має взяти письмову згоду у всіх сусідів, чиї ділянки межують з її ділянкою, за виключенням випадку сліпого члена родини та собаки-поводиря.

Розведення у населенних пунктах собак бійцівских порід заборонено - список усіх заборонених порід регулюється місцевими органами влади. Розведення собак дозволених порід дозволяється лише при їх реєстрації у місцевому органі влади, та обов'язковій здачі зразків генетичного матеріалу собаки до спеціального сховища. У випадку порушення цих заборон незареєстровані собаки та собаки заборонених порід вилучаються у притулок, а їхні господарі сплачують штраф.

При вигулі собак у дозволених місцях обов'язкове прибирання їхніх екскрементів. У разі виявлення собачих екскрементів на вулиці спеціальним органом здійснюється пошук відповідної собаки. На господарів тварини накладається штраф.

Оставьте комментарий!


Комментарий будет опубликован после проверки