Нащо все це?

Просмотров: 343Комментарии: 0
Новини
Нащо все це?

Однією з причин створення громадського руху U200 є повна руйнація основних суспільних інститутів в сучасній Україні. Все це призводить до того, що найбільш спритні особи стають наближеними до розподілу державних фінансових потоків, створюючи різноманітні схеми, які руйнують економічну та соціальну системи держави.

Тому всі ті, кого такий стан речей не задовільняє, рано чи пізно вимушені покинути країну та застосовувати свої таланти за кордоном. Найчастіше це квиток в один бік - вимушена трудова міграція стає еміграцією. Масова еміграція найбільш активної частини суспіьлства призводить до деградації держави в цілому.

Створюючи U200 ми ставимо зупинити ці процеси, напочатку частково, а в середньостроковій перспективі навіть розвернути ці потоки за рахунок як повертаючихся додому українців, так і імігруючих до України іноземців. Як би це зараз дивно не виглядало, але Україні є що запропонувати імігрантам з багатьох країн, навіть з Першого Світу. Все залежить від того, як швидко створютиватимуться умови для сталого розвитку в країні. Поки що, нажаль, політична турбулентність загрожує на цілих п'ять років відтермінувати реалізацію цієї мети.

Оставьте комментарий!


Комментарий будет опубликован после проверки